Na sukces składa się CHĘĆ łączona z PRZEKONANIEM, związana z WYTRWAŁOŚCIĄ i wyrażona przez DZIAŁANIE
Thomas Alva Edison

Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek.
Albert Einstein

O MNIE

Mam na imię Aneta, jestem absolwentką Politechniki Rzeszowskiej, kierunek Technologia chemiczna.
Chemia jest moją pasją, zamiłowaniem, sposobem na życie. Przekazywanie wiedzy, wyjaśnianie problemów i wzbudzanie zainteresowania sprawami, które sama uważam za interesujące sprawia mi ogromną satysfakcję i radość.
Ukończone studia, przygotowanie pedagogiczne, odpowiednie podejście i ogromna wiedza. Staram się być skromna, dlatego nie będę mówić tylko o sobie. Dziś Ty jesteś najważniejszy! Oddaję się swojej pracy z pełnym zamiłowaniem i dlatego nauka chemii w moim towarzystwie z pewnością będzie miła, przyjemna i co najważniejsze efektywna. Posiadam własne materiały dydaktyczne, dzięki którym pokazuję jak łatwo i ciekawie można zrozumieć chemię. Uczę, bo od kiedy pamiętam zawsze chciałam to robić. Mając marzenia, zrealizowałam je, otworzyłam własną firmę ATOM i dziś wychodzę Ci na spotkanie. Oferuję profesjonalne korepetycje dla uczniów szkół gimnazjalnych, licealnych, a także studentów uczelni wyższych. Z powodzeniem przygotuję Cię do matury lub testu kompetencji. Pomogę w nauce materiału na klasówkę, egzamin lub konkurs chemiczny.
Swoją wiedzę staram się przekazywać w sposób łatwy, ciekawy i przystępny. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, dobierając taką metodę, aby nauka przynosiła jak najlepsze efekty, sprawiała przyjemność i dawała poczucie satysfakcji. Ze mną nie tylko nauczysz się chemii, ale także ją zrozumiesz, a może nawet polubisz.
Myślisz, że to niemożliwe? Sprawdź i przekonaj się o tym już dziś!
Atom - Rzeszów - Storczykowa 9a/2 - 604 419 769 - aneta.banas86@gmail.com
Projekt i realizacja: strony internetowe Website-Studio